Czego pandemia nauczyła nas o edukacji zdalnej?

Data konferencji: 28 kwietnia 2023

Miejsce

Jednodniowa konferencja BeReady odbędzie się 28 kwietnia 2023 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Adres: ul. Rektorska 4, 00-614 Warszawa.

Informacje o wydarzeniu

Konferencja BeReady będzie platformą wymiany doświadczeń i pomysłów dotyczących zdalnej edukacji w obszarze przedmiotów STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics). Wezmą w niej udział praktycy z Polski i wybranych krajów Unii Europejskiej. W trakcie spotkania uczestnicy podzielą się dobrymi praktykami edukacyjnymi wypracowanymi podczas wymuszonego pandemią COVID-19 przejścia z tradycyjnego nauczania na edukację online.

Kto może wziąć w nim udział?

Zapraszamy osoby związane z edukacją na poziomie szkoły średniej (zarówno nauczycieli, jak i uczniów), promotorów nauki, przedstawicieli szkół wyższych, twórców polityki oświatowej, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz wszystkich, których interesuje tematyka konferencji.

Język konferencji

Spotkania będzie prowadzone w języku polskim i angielskim (zapewniamy obecność tłumacza symultanicznego).

Opłaty

Udział w konferencji jest bezpłatny. Dla tych, którzy nie będą mieli możliwości osobistego udziału, zostanie przygotowana transmisja online.

> Formularz rejestracyjny jest dostępny pod tym adresem

> Rejestracja jest konieczna, by uzyskać dostęp do

> Zarejestrowani uczestnicy (zarówno ci biorący udział w konferencji w CZIiTT, jak i biorący udział w transmisji online) mogą zgłosić swoje artykuły/prezentacje, które po zatwierdzeniu zostaną opublikowane na stronie internetowej konferencji.

Komitety

Komitet programowy:

- Dimitris Alimisis, Edumotiva
- Rene Alimisis, Edumotiva
- José Alberto Lencastre, University of Minho
- Monica Malvezzi, Università degli Studi di Siena
- Dariusz Aksamit, Warsaw University of Technology
- Maria Cristina Valigi from the University of Perugia
- Luís Gonzaga Dourado, University of Minho
- Laurinda Ferreira Leite, University of Minho
- Ana Sofia Cavadas Afonso, University of Minho
- Floriano Veiga Viseu, University of Minho
- Sara Cruz, Sara Cruz, Polytechnic Institute of Cávado and Ave (IPCA), Research Centre on Education (CIEd)

Komitet organizacyjny:

- Dariusz Aksamit, WUT
- Mirosław Brzozowy, WUT
- Martyna Szramek, WUT
- Aneta Zarzycka, WUT
- Rene Alimisis, Edumotiva
- Chrisanthi Papasarantou, Edumotiva-European Lab for Educational Technology

Ważne daty

Rozpoczęcie rejestracji i przyjmowania abstraktów: 20 lutego 2023 (poniedziałek)

Ostatni dzień przyjmowania abstraktów: 12 marca 2023 r. (niedziela)

Informacja o przyjęciu/odrzuceniu abstraktu: 3 kwietnia 2023 r. (poniedziałek)

Termin rejestracji dla autorów: 10 kwietnia 2023 (poniedziałek)

Termin rejestracji dla uczestników konferencji w CZIiTT: 16 kwietnia 2023 (niedziela)

Konferencja odbędzie się 28 kwietnia 2023 r.

Lokalizacja

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej,

ul. Rektorska 4, 00-614 Warszawa, Polska.